Logo
SEMICE
Seguiment dels
petits mamífers comuns
d'Espanya
CA | ES

Crèdits

Amb el finançament de

Projecte coordinat per

Amb la col·laboració de



Organigrama

Coordinació general
Ignasi Torre (Museu de Ciències Naturals de Granollers)

Coordinació Catalunya
Alfons Raspall (Parc Natural de Collserola)

Coordinació Andalucía
Cristina González Broco (Artemis Medio Ambiente)

Coordinació Canarias
Claudia Schuster

Coordinació Galícia
Xosé Pardávila (Grupo GEAS)

Coordinació Balears
David García

Coordinació Centre
Iván Salgado (CSIC)

Coordinació Museu de Ciències Naturals de Granollers
Antoni Arrizabalaga

Coordinació Sociedad Española para la Conservación y Estudio de los Mamíferos
Luis Javier Palomo

Base de dades i desenvolupament web
Ferran Pàramo

Conceptualització web i desenvolupament app mòbil
Alfons Raspall

Col·laboradors
Leonardo 2017, Noelia 2017, Daniela 2017, Adriel Acosta, Miguel Aguadero Blanco, César Luis Alonso, Jordi Antoni, Sara Arjó, Toni Arrizabalaga Blanch, Enric Badosa Malagelada, Montse Ballbè Herrero, Tomás Ballesteros Salla, Xavier Ballesteros, Isabel Barja, Davinia Bartolomé, Ignasi Batet, Daniel Benítez Sánchez, Josep Berengueras, Gerard Berengueras, Ismael Blanca Galera, Àngel Bonada González, David Bosa Font, Joan Brulles, Albert Burgas, Paco Bustamante, Manuel Caballero, Fernando Calderón Martínez, Alicia Caler de la Villa, Alba Capdevila Seix, Pau Carnicero Campmany, Francisco Carro, Alba Casals Mitj? , Guillem Casbas Pinto, Guillem Casbas, Anna Castells Perucho, Daniel Castro Gómez, Juan Carlos Castro, Tania Castro, Victor Cegarra Sánchez, Albert Cereza Castells, David Cerezo, Puri Cervera, Bernat Claramunt, Àlex Cortada Salas, Àlex Cortada, Sergio Cortés Merino, Sergio Cortés, Manuel Cumplido, Gerard Dalmau Bonet, Angela Delgado, Antón Dunyó, Eduardo Díaz Tomé, Nora Escribano Compains, Dolors Escruela, Edgar Espada, Jordi Esquerda, Jimmy Evarts, Maria Farré Domech, Carmen Fernández González, Juan Fernández, Luis Fernández, Grisel·la Figueras, Irene Figueroa, Nil Font García, Blanca Font Vinyes, Blanca Font Viñas, Ferran Fontelles Ramonet, Lídia Freixas Mora, Lídia Freixas, Miguel Angel Fuentes Rosúa, Neus Fígols Rubines, Sarai GEAS, GRUPO GEAS, David Galicia Paredes, Teresa Galo, Biel García Miró, Ruth García R? fols, Aina García Raventós, Ruth García Ràfols, Rosa García-Perea, Sergi García, David García, Diana García, Xavi Garreta, Francisco José Garrido Martín, Gerard Giménez Pérez, Julio Gisbert, Cristina González Broco, Emilio González Miras, Laura Gracia-Quintas, Jordi Guillén, David Guixé Coromines, Laura Gutiérrez, Javier Gállego Oliván, Marta Gómez Nuño, Carmen Gómez Rodríguez, Marta Gómez, Carmen Gómez, Rubén Hernández Soto, Desirée Hita Ordóñez, Lauro Ibarra, Julià Joedi, Adrián Lamosa Torres, Sofia Leis, Antonio López Izquierdo, Josep López, Lola López, Jose Manuel Magariños, James Manresa Paddon, Cristina Maroñas Lorenzo, Eduard Marquina Torán, Alejandro Martín Rois, Jan Martínez Alonso, Paco Martínez Benítez, Francesc Martínez Benítez, Ángela Martínez García, Pedro Martínez Villanueva, Rocío Martínez-Oña Marcos, Paco Martínez, Marçal Mas, Luis Medina, Joan Miró, Marina Miró, Alvaro Moraña Fontán, Pere Moya, Mònica Muñoz Llop, Sílvia Míguez, Albert Naya, Manel Niell, Javier Oliver Alejos, Jose Ortiz Martos, Rocío Ortiz Vara, XOSE PARDAVILA RODRÍGUEZ, Roger Pacreu Oliu, Leandre Pahissa, Josep Palet Esteve, Moisés Salvador Palmero Aranda, Anna Papió Montserrat, José Pardavila Fraga, Breixo Pardavila Pérez, Elena Parga, Adrian Pastor Jiménez, Hector Perez, Desirée Pertierra, Gisela Picanyol, Martí Picón Aymerich, Anna Planella Bosch, Anna Planella, Marc Plans, David Potrony Serret, Antoni Pou Baró, Albert Pou Vilaró, Jordi Prat, Tomàs Pulido Enrique, Pedro Jesús Pérez Fernández, Alberto Pérez Marín, Patricia Pérez Millán, Lidia Pérez Mongeloz, Martín Pérez Rendo, Carlos Pérez Rosales, Montse Pérez, Clara Rallo Navas, Alfons Raspall Campabadal, Alfons Raspall, Andrés Requejo de las Heras, Alexis Ribas Salvador, Eduard Ribes, Joan Manuel Riera Vidal, Víctor Jesús Rincón Cervera, Llibert Ripoll, Xavier Ripoll, María Rodríguez Montero, Francesc Rodríguez i Ambel, Josep Maria Rué Tasias, Mª del Mar Salas Martínez, Iván Salgado García, Rosa Saló, Benito Sanchez Castillo, Marc Sans Sans, Pep Sans, Víctor Sanz Sánchez, Claudia Schuster, Eloy Serrano Bonillo, Vicente Serrano, Xavier Soler, Adrià Solé Cantero, Fermí Sort Vilaseca, Pau Sunyer Sala, Jose Ramón Suárez, Manuel Suárez, Francisco Javier Sánchez Camacho, Marc Talavera Roma, Carles Tobella Roca, Esther Tornos, Ignasi Torre, Anna Torrens, Sebastián Trenado, Alex Tudor, Maria del Mar Unzeta Lloret, Pol Vadrí, Roger Valls, Joan Vidal Nogué, Jan Vigués, David Vilasís, Enrique Villanueva Ojeda, Roger Vinòs Elias, Ernest Vives Bastida, Laia Viñoles, Andrea Viñuales Navarro, , Félix de Pablo

© 2017 Museu de Ciències Naturals de Granollers
Contacte | Crèdits